David Wolfe

Podziel się na:Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+
0Email this to someone
email

David Wolfe

David Wolfe to znany ekspert od surowej diety oraz zdrowego odżywiania. Jest także pomysłodawcą ultrazdrowej czekolady w wersji raw. W ciągu ostatnich dwudziestu lat, podczas konferencji z udziałem autorytetów w dziedzinie zdrowego odżywiania i coachów, takich jak Deepak Chopra, John Grey czy Brian Tracy, wygłosił ponad 2500 wykładów na temat organicznego i surowego jedzenia.

Wolfe, którego media okrzyknęły gwiazdą zdrowego odżywiania, publikuje artykuły w czołowych magazynach opiniotwórczych, nawołując do zmiany diety i trybu życia. Jego największą pasją jest wytwarzanie organicznej, sutowej czekolady z ziaren kakaowca.

Superżywność - David WolfeJedz lepiej, wyglądaj młodziej, żyj dłużej i czuj się zdrowiej!

David Wolfe od wielu lat zajmuje się zagadnieniem superżywności oraz dietą opartą na surowych produktach. Uznawany jest przez szefów dużych firm, celebrytów, sportowców, artystów, a przede wszystkim mamy, za eksperta w dziedzinie zdrowego odżywiania, urody, ziołolecznictwa, wartości odżywczych i… czekolady 😉 Na amerykańskim rynku ukazało się już kilka jego książek, a teraz jedna z nich trafiła na półki polskich księgarni.

Wolfe współpracuje z Huffington Post, często jako ekspert udziela wywiadów mediom takim jak: Forbes, Health, USA Today, Los Angeles Times, Men’s Journal, Men’s Health, InStyle. Media określają go jako gwiazdę zdrowego żywienia.