Ukryte terapie

Podziel się na:Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+
0Email this to someone
email

Ukryte terapie – Jerzy Zięba

W książce Ukryte terapie można znaleźć wiele cennych wskazówek, dzięki którym każdy może stać się zdrowszy! Na podstawie wieloletnich, wnikliwych badań autor doszedł do zaskakujących wniosków. Każdy jest w stanie uzdrowić swoje ciało korzystając wyłącznie z naturalnych metod, o których z pewnością nie powie Ci żaden lekarz!

Jerzy Zięba to bardzo doświadczony terapeuta i hipnotyzer. Ze szczegółami opisuje mechanizmy napędzające rynek farmaceutyczny, który w rzeczywistości szkodzi pacjentom oraz generuje niewyobrażalne zyski. Autor przekonuje, że współczesna medycyna świadomie nie wykorzystuje tanich, łatwo dostępnych i skutecznych metod leczenia chorób cywilizacyjnych, takich jak cukrzyca, miażdżyca, czy też nowotwory.

W poszczególnych rozdziałach książki można się dowiedzieć w jaki sposób wykorzystywać dobroczynne działanie witamin i pierwiastków, które nas otaczają. Terapeuta obala dobrze znane mity na temat przyczyn i leczenia najpowszechniejszych chorób współczesnego człowieka. Czyżby wiedza lekarzy i farmaceutów była kompletnie nieprzydatna?

Jak twierdzi autor, jego porady są nieocenione, gdy lekarze rozkładają ręce, a syntetyczne leki nie pozwalają wyleczyć pacjenta. Poradnik napisany jest ciekawym, łatwym w odbiorze językiem, dzięki temu mogą z niego korzystać wszyscy, nawet osoby bez wykształcenia medycznego lub farmaceutycznego.

(…) dzięki wyjątkowemu talentowi „szperacza” Autora otrzymujemy dobrze udokumentowaną pozycję, bogatą w niezwykle istotne, a skrzętnie pomijane wyniki badań. Narracja nie jest oparta o przypuszczenia, niesprawdzone doniesienia czy myślenie życzeniowe. W pewnym sensie to owoc prac badawczych prowadzonych i zebranych w różnych zakątkach świata, podanych czytelnikowi w taki sposób, że lektura jest intrygująca od pierwszej do ostatniej strony. Zastosowanie zawartej w książce wiedzy zapobiega i leczy. Zawarte w książce wskazówki są proste, naturalne i rozsądne. Zastosowane zarówno profilaktycznie jak i leczniczo przynoszą wyśmienite rezultaty. Jest to lektura pasjonująca nie tylko ze względu na zawartość, ale również formę, w jakiej została napisana. Autor pyta czy zasadna jest kontynuacja podjętego w niej tematu (niniejsza pozycja to zaledwie część zgromadzonej wiedzy). Myślę, że to pytanie retoryczne, bowiem wielką szkodą byłoby zatrzymanie takich informacji tylko dla siebie. Byłby to wręcz „grzech zaniechania”. Mam nadzieję, że po lekturze dojdą Państwo do podobnych wniosków i zdopingują Autora do dalszej pracy.
Lek.med. Rafał Baron

Część pierwszą czyta się jak straszny kryminał. Różnica polega na tym, że w normalnym kryminale zabija się jedną, lub kilka osób. […] W drugiej części odnosi się przede wszystkim do lekarzy. Co bowiem zrobi chory, jeżeli nie ma dostępu do preparatów i metod pozostających w ręku lekarzy. Satysfakcja jest ogromna, gdy pomaga się tam gdzie autorytety medyczne odstąpiły od dalszego leczenia. Dziękuję autorowi za interesującą, o niespotykanej wartości merytorycznej książkę, która jest cennym źródłem niezwykle interesujących informacji dla pacjentów, jak również dla lekarzy.
Dr n. med. Antoni Krasicki