Jerzy Zięba

Podziel się na:Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+
0Email this to someone
email

Jerzy Zięba

Jerzy Zięba od ponad dwudziestu lat zajmuje się naturoterapią, szczególnie w odniesieniu do naturalnych metod leczenia i zapobiegania chorobom przewlekłym i nowotworom. Publikuje artykuły w prasie ale także prowadzi wykłady dotyczące prostych i skutecznych metod leczenia oraz zapobiegania chorobom bez stosowania środków sztucznie syntetyzowanych.  Jest dyplomowanym hipnoterapeutą klinicznym w Australii i Stanach Zjednoczonych. Jest też tłumaczem książki Cholesterol. Naukowe kłamstwo, której autorem jest dr Uffe Ravnskov. Książka ta powstała po wielu latach analiz badań medycznych czy innych publikacji medycznych, które środowisku medycznemu zupełnie nie są znane.

Ukryte erapie - Jerzy ZiębaAutor książki Ukryte terapie twierdzi, że nie powinno się leczyć symptomów choroby jakimi są alergie, wysypki, kaszel, nowotwory, należy leczyć człowieka – cały organizm, ponieważ choroba bierze się z niedoborów substancji odżywczych jakimi są mikroelementy, witaminy, aminokwasy.

Jerzy Zięba po powrocie ze Stanów Zjednoczonych miał słodko-gorzkie refleksje. Twierdzi, że USA to państwo Orwella: picie mleka prosto od krowy jest karalne. Rośnie jednak rzesza świadomych ludzi niepozwalających na wmówienie sobie choroby i stosujących odkrycia kwantowe w praktyce. W kwantowym paradygmacie to my jesteśmy panami historii, boskimi Kreatorami: sami kształtujemy swoją własną rzeczywistość. W świecie kwantowym obowiązuje zasada:

Jest tak, jak myślisz, że jest.

A więc świadomość „nie mam raka” – realnie cofa chorobę.

Jerzy Zięba ma odwagę pisać i mówić, tak jak to wszystko wygląda naprawdę we współczesnej medycynie. Światowa Organizacja Zdrowia raportuje, że nadchodzi „tsunami” zachorowań na choroby cywilizacyjne: serca, nowotworowe, cukrzycy typu II, osteoporozy i wiele innych. Do 2020 roku wzrośnie ilość zachorowań o 60%!  Obecnie co trzeci człowiek jest już chory, lecz jeszcze o tym nie wie, ponieważ choroba rozpoczęła się na poziomie komórek z których są zbudowane nasze organy (serce, wątroba, płuca, nerki, trzustka, tętnice, skóra, itp.).